MEDALJER, 4 st, Frankrike, 18 &1900-tal.

116715. MEDALJER, 4 st, Frankrike, 18 &1900-tal.

Médaille de la Société Française de Secours, Republique Francaise 1870, Médaille Commémorative de la Grande Guerre 1914-1918, Médaille de l’Expédition du Mexique 1862-1863.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 394