RYSKA DOCKOR, 11 st, trä, 1900-tal.

1166935. RYSKA DOCKOR, 11 st, trä, 1900-tal.

11 st ryska dockor i olika storlekar, samt delar. Även två st mindre trädockor av annan sort. Dom större dockorna är tomma inuti.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 266