DÖRRHANDTAG, mässing, 1800-tal.

1166735. DÖRRHANDTAG, mässing, 1800-tal.

Höjd 32 cm. Bredd 23 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm. Bredd 23 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 464