YTTERFODER, keramik, Höganäs, sekelskiftet 1900-tal.

1166710. YTTERFODER, keramik, Höganäs, sekelskiftet 1900-tal.

Uppburen av delfiner, höjd 17 cm, diameter 23 cm.

Mindre lagningar på fenor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre lagningar på fenor.

Antal besök: 307