Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
MATTALLRIKAR 11 st, keramik "RÄTT MAT HELA DAN" Gustavsberg, Sven Jonsson och Stig Lindberg, 1900-tal.
1166682. MATTALLRIKAR 11 st, keramik "RÄTT MAT HELA DAN" Gustavsberg, Sven Jonsson och Stig Lindberg, 1900-tal.
diameter 23 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 23 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
452