SOFFGRUPP, 3 delar, Italien, sent 1900-tal.

116646. SOFFGRUPP, 3 delar, Italien, sent 1900-tal.

Brunt skinn. Detaljer i trä. Soffans längd 190 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 152