BRUNO MATHSON/PIET HEIN. BORD, Fritz Hansen, 1900-tal.

1166317. BRUNO MATHSON/PIET HEIN. BORD, Fritz Hansen, 1900-tal.

100 x 100 cm, höjd 71 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 100 cm, höjd 71 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 513