SÖMMERSKEBORD, delvis 1800-tal.

116624. SÖMMERSKEBORD, delvis 1800-tal.

Med förvaring för symaskin. Illusion av 6 st lådor fram, bara den stora luckan ovanpå kan öppnas. Längd 91 cm, bredd 44,5 cm, höjd 75 cm.

Slitage, repor, fläckar, kompletterad, renoverad och senare benställning. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 245