HORNBY ENGLAND LOK URVERK "SJ Sa 1279".

11662. HORNBY ENGLAND LOK URVERK "SJ Sa 1279".

Längd 27 cm.

Rost, skador, slitage. Urverk fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27 cm.

Antal besök: 744