TRÄFIGUR, Kina, möjligen Ming.

116557. TRÄFIGUR, Kina, möjligen Ming.

Sittande mansfigur. Spår av bemålning. Höjd 30 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 986