1165562. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. EINAR PETERSSON VICKLEBY ÖLAND, OLJA på duk, blomsterstilleben, signerad och daterad 1964.
höjd 40 cm, bredd 32 cm
Detta föremål säljes till förmån för Cancerfonden
enligt Inga-Lisa Jönssons önskan, Färjestaden.
mindre åldersslitage.