GEORGES BRAQUE. EFTER. Färglitografi.

1165450. GEORGES BRAQUE. EFTER. Färglitografi.

Båtar på strand. Signerad i trycket. 25x63 cm.

Oramad. Mindre ytslitage.

Georges Braque (1882–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad. Mindre ytslitage.

Georges Braque (1882–1963)

Antal besök: 536