PARTI, 3 delar, 1900-tal.

116512. PARTI, 3 delar, 1900-tal.

Telefon. Alabaster. Höjd 28 cm.
Lampetter. Höjd 25 cm.
Fotogenlampa. Elektrifierad. Höjd 36 cm.

Bruksslitage, fotogenlampan med spricka på lamphuset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampetter. Höjd 25 cm.

Antal besök: 856