SKÅL samt VAS, Royal Copenhagen, 1900-tal.

116467. SKÅL samt VAS, Royal Copenhagen, 1900-tal.

Skål, "Måsen" Royal Copenhagen. Höjd 12, diameter 28 cm.
Vas, Royal Copenhagen. Höjd 23 cm.

Bruksslitage, skålen andrahandssortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 108