Oidentifierad tjeckisk konstnär, karlsbron.

1163982. Oidentifierad tjeckisk konstnär, karlsbron.

18x27cm, akvarell, otydlig sign, prag 2000.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 656