1163948. KNUT GRANE, TRE FÄRGLITOGRAFIER, "Jazz Mood".
"Young Blows" och grammofonskiva med Duke Ellington, signerade och daterade 1986, 1988 och 1978 och numrerade 142/200, 218/250 samt 69/100, bildytor ca 50x50 cm.*******.