SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

116367. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Mahogny. Svängd form. Grön plyschklädsel.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 740