SKÅP, vitmålat, 1900-talets början.

1163633. SKÅP, vitmålat, 1900-talets början.

höjd 76 cm, bredd 53 cm, djup 34 cm.

bruksslitage, senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 319