AXEL OLSSON. Joh. Upp. 12. Färgserigrafi. Signerad och daterad 1983. EA.

116350. AXEL OLSSON. Joh. Upp. 12. Färgserigrafi. Signerad och daterad 1983. EA.

25x24 cm.

Axel Olsson (1919–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

25x24 cm.

Axel Olsson (1919–2001)

Antal besök: 1 330