SEKRETÄR, ek, 1800-tal.

SEKRETÄR, ek, 1800-tal.
1163315. SEKRETÄR, ek, 1800-tal.

Stil Karl-Johan med Rokokostil beslag (senare) 50 x 112 x 122 cm.

Åldersslitage, torrsprickor, hängande klaff.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 941