SKRIVBORD, trä, 5-lådigt.

SKRIVBORD, trä, 5-lådigt.
116312. SKRIVBORD, trä, 5-lådigt.

Höjd 77 cm, 60x120 cm.

Slitage och repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm, 60x120 cm.

Slitage och repor.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 958