SERVERINGSVAGN, teak, 1960-tal. Gustavssons Möbelfabrik, Brittatorp.

116308. SERVERINGSVAGN, teak, 1960-tal. Gustavssons Möbelfabrik, Brittatorp.

Uppfällbar klaff.
Uppfälld 94 x 45 cm. Höjd 63 cm.

Fläck och slitage. Ett hjul löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfällbar klaff.

Antal besök: 1 200