SVEN SAHLSTEN. Motiv av träd, olja på pannå, signerad.

116304. SVEN SAHLSTEN. Motiv av träd, olja på pannå, signerad.

30,5 x 28,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30,5 x 28,5 cm.

Antal besök: 4 092