SPEGELSKÄNK, nyrenässans, 1800-tal.

116296. SPEGELSKÄNK, nyrenässans, 1800-tal.

Bemålad. Längd 103, bredd 50, höjd ca 168 cm.

Slitage och repor, senare bemålning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 514