FIGURER, 2 st samt BREVKNIV, snidat trä, bland annat Bengt Jonsson.

116293. FIGURER, 2 st samt BREVKNIV, snidat trä, bland annat Bengt Jonsson.

Same, signerad BJ, höjd 12 cm.
Fiskargubbe, signerad K.W., höjd 11 cm.
Brevkniv, längd 25 cm.

Same med lagad arm samt saknar käpp. Slitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brevkniv, längd 25 cm.

Antal besök: 2 359