BENGT BÖCKMAN. "THE STRETCH" 3 ETSNINGAR.

1162801. BENGT BÖCKMAN. "THE STRETCH" 3 ETSNINGAR.

"The stretch II", "The stretch III" 92x63 cm.
Sviten tillhörande "Galopp projektet" 1983-1985.
Signerade och numrerade 66/199.

Smutsigt tavelglas.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smutsigt tavelglas.

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 630