KONSTGLAS, 7 delar, miniatyrer, Kosta Boda, bland annat Ulrika Hydman Vallien.

116279. KONSTGLAS, 7 delar, miniatyrer, Kosta Boda, bland annat Ulrika Hydman Vallien.

2 + 1 vaser, signerade Ken Done Coll, höjd 7 cm.
Skål, Kjell Engman, signerad, diameter 8, höjd 4,5 cm.
Vas, Gunnel Sahlin, signerad, höjd 12,5 cm.
Glas samt kanna, Ulrika Hydman Vallien, signerade, höjd 9 respektive 6,5 cm.
Originalkartonger medföljer.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkartonger medföljer.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 472