GOLVLAMPA, trä och metall, 1900-talets första hälft.
1162622. GOLVLAMPA, trä och metall, 1900-talets första hälft.
Höjd 133 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 133 cm.
Ytslitage.
126