SMYCKEN, tre delar, Silver, Titanium, Fossil.

1162590. SMYCKEN, tre delar, Silver, Titanium, Fossil.

Armbandsur quartz.
Halskedja samt armband i silver ca 23 - 50 cm, ca 110 gram. Visning/hämtning av föremålet sker på Pantbanken i Linköping under pantbankens öppettider: http://www.pantbanken.info/.

Bruksslitage
Skador på klocka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armbandsur quartz.

Bruksslitage
Skador på klocka.

Antal besök: 610