Armbandsur quartz.
Halskedja samt armband i silver ca 23 - 50 cm, ca 110 gram. Visning/hämtning av föremålet sker på Pantbanken i Linköping under pantbankens öppettider: http://www.pantbanken.info/.
Bruksslitage
Skador på klocka.
Armbandsur quartz.
Bruksslitage
Skador på klocka.