DRAGSPEL, Traviata, samt METRONOME, 1900-tal.

11624. DRAGSPEL, Traviata, samt METRONOME, 1900-tal.

Rött dragspel och metronome i träfodral.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 4 522