GASOLGRILL, 1900-tal.

GASOLGRILL, 1900-tal.
1162220. GASOLGRILL, 1900-tal.

höjd 117 cm, längd 132 cm, djup 60 cm
Patron medföljer ej.

bruksslitage, i behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Patron medföljer ej.

Antal besök: 1 390