ELISABETH LARSSON. LITOGRAFIER, TVÅ STYCKEN.

1162112. ELISABETH LARSSON. LITOGRAFIER, TVÅ STYCKEN.

Signerade och numrerade 283/290 samt 138/290.
39x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 531