SYBORD, trä, 1900-tal.

SYBORD, trä, 1900-tal.
1162095. SYBORD, trä, 1900-tal.

höjd 58 cm, bredd 63 cm, djup 46 cm
Viss inre utrustning medföljer.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 364