BRICKA, silver, Wilkens, vikt 106 gram.

1161940. BRICKA, silver, Wilkens, vikt 106 gram.

Stämplad Wilkens Wivo
Längd 22 cm
vikt 106 gram.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Wilkens Wivo
Längd 22 cm
vikt 106 gram.

bruksslitage.

Antal besök: 495