KÖKSSOFFA, bemålad, 1800-tal.

KÖKSSOFFA, bemålad, 1800-tal.
1161755. KÖKSSOFFA, bemålad, 1800-tal.

Längd 179 cm, djup 60 cm, höjd 115 cm.

Lucka saknas, slitage, sprickor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 276