Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR 1 par, trä, Karl Johan-stil, 1900-tal.
1161741. STOLAR 1 par, trä, Karl Johan-stil, 1900-tal.
höjd 84 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 84 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
230