KÖKSSOFFA, bemålad, 1900-talets första hälft.

1161718. KÖKSSOFFA, bemålad, 1900-talets första hälft.

Längd 182 cm, höjd 50 cm, höjd 71,5 cm.

Sprickor, slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, slitage och märken.

Antal besök: 659