CARSTEN NASH. Färglitografi.

CARSTEN NASH. Färglitografi.
1161663. CARSTEN NASH. Färglitografi.

"Kjärstenar" signerad och daterad 168/400
30x21 oramad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x21 oramad.

Bruksslitage.

Antal besök: 901