KOKESHI DOCKOR, 3 stycken, keramik.

1161395. KOKESHI DOCKOR, 3 stycken, keramik.

Höjd ca 24 cm, i form av sparbössa.
2 st höjd ca 5,5 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st höjd ca 5,5 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 2 096