Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Vintagekläder & Accessoarer
PÄLS, mink, Karl-Erik Lindgren Master Furs AB, 1900-talets slut..
116129. PÄLS, mink, Karl-Erik Lindgren Master Furs AB, 1900-talets slut..
Rygglängd 130 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygglängd 130 cm.
Obetydligt slitage.
Stadsauktion Sundsvall
4 232