KAFFESERVIS 26 delar, "CAPRIFOLIUM" Gustavsberg, 1900-tal.

1161241. KAFFESERVIS 26 delar, "CAPRIFOLIUM" Gustavsberg, 1900-tal.

kaffekoppar 12 st, kaffefat 12 st, assietter 12 st, sockerskål, gräddkanna.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 637