STOLAR, ett par, sengustavianska, Anders Andersson, stolsmakare i Lindome.

116105. STOLAR, ett par, sengustavianska, Anders Andersson, stolsmakare i Lindome.

Signerade AAS för Anders Andersson, Lindome f. 1761 d. 1828.

Renoverade och kompletterade, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 986