Stolar ett par, Gustaviansk stil 1900-tal.

116102. Stolar ett par, Gustaviansk stil 1900-tal.

Vitmålade,sköldformad rygg med skuren ros.

Bruksslitage,Sprickantydan i ena ryggstödet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 866