VÄGGPENDYL, 1900-talets början.

1160878. VÄGGPENDYL, 1900-talets början.

höjd 65 cm.

ålders- och bruksslitage, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 65 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 365