KAFFESERVIS 37 delar, porslin, Karlskrona, 1900-tal.

1160750. KAFFESERVIS 37 delar, porslin, Karlskrona, 1900-tal.

Kaffekoppar 17 st, kaffefat 16 st, assietter 18 st, gräddkanna, kaffekanna, sockerskål.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 230