DIETER MATZNER. Skulptur, brons.

1160690. DIETER MATZNER. Skulptur, brons.

Alingsås Potatisstan. Höjd inklusive sockel 4,5 cm. Osignerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 3 426