VATTENTUNNA, 1800/1900-tal, J.E Dahlstedt, Örebro.

116068. VATTENTUNNA, 1800/1900-tal, J.E Dahlstedt, Örebro.

Koppar med mässingsbeslag. Höjd 68 cm.

Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bucklor.

Antal besök: 1 053