KURT CARENDI. Pastell.

KURT CARENDI. Pastell.
1160643. KURT CARENDI. Pastell.

Komposition med flicka. Signerad. 49x30 cm.

Mindre ytslitage.

Kurt Carendi (1905–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Kurt Carendi (1905–1971)

Antal besök: 462