THOMAS FRISK. Färgetsning.

THOMAS FRISK. Färgetsning.
1160642. THOMAS FRISK. Färgetsning.

Komposition med pennor. Signerad samt numrerad 24/195 ex.
Daterad -90. 30x39 cm.

Taveldjur innanför glaset i högra hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -90. 30x39 cm.

Antal besök: 290