GALJONSFIGUR, från engelskt segelfartyg, 1800-talets första hälft.

116062. GALJONSFIGUR, från engelskt segelfartyg, 1800-talets första hälft.

Höjd 86 cm.

Åldersslitage, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 86 cm.

Åldersslitage, bruksslitage.

Antal besök: 1 264